Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд звернень громадян в січні-червні 2019 року фіскальною службою області

11.07.2019 -

Впродовж січня – червня 2019 року до податкових органів та митниці  ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 614 індивідуальних та 5 колективних письмових звернень від 640 громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 537 звернень, вирішено позитивно – 32, відмовлено у задоволенні - 7, переслані за належністю – 5, не підлягало розгляду – 2, повернута авторові – 2, на стадії розгляду перебуває 36 звернень.

За ознакою надходження  618 - первинні.

У 594 зверненнях порушувались питання фінансової, податкової та митної політики. З них, 218 звернень стосовно нарахувань та сплати місцевих податків (нерухомість та земельний податок), 103 - контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 48 – єдиного соціального внеску. Крім того, у 10 зверненнях порушено питання діяльності центральних органів виконавчої влади, по 9 зверненнях - щодо соціального захисту населення, 5 звернень - діяльності підприємств та установ, 2 звернення - стосувалось діяльності місцевих органів виконавчої влади, з питань праці та заробітної плати звернулись у 1 зверненні.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби та митниці області проведено 49 особистих прийомів громадян. На особисті прийоми звернулось 10 підприємців, 9- робітників, 8 - пенсіонерів, 3 – безробітних та 19 - соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.