Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області у 1-у кварталі 2019 року

18.04.2019

Впродовж січня – березня 2019 року до  органів ДФС області та митниці  ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 296 індивідуальних та 4 колективних письмових звернень від 315 - и громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 255 звернень, вирішено позитивно – 23, відмовлено у задоволенні - 3, переслані за належністю – 1, не підлягало розгляду – 1, на стадії розгляду перебуває 17 звернень.

За ознакою надходження  300 - первинні.

У 256 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 6 зверненнях - стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, 4 зверненнях - щодо соціального захисту населення, 1 звернення - стосувалось діяльності місцевих органів виконавчої влади, з питань праці та заробітної плати звернулись у 1 зверненні.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби та митниці області проведено 28 особистих прийомів громадян. На особисті прийоми звернулось 8 підприємців, 6- робітників, 4 - пенсіонерів, 1 – безробітних та 9 - соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.