Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області

23.01.2019

Впродовж 2018 року до податкових органів та митниці  ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 460 індивідуальних та 4 колективних письмових звернень від 523 -х громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 364 звернення, вирішено позитивно – 69, відмовлено у задоволенні - 3, переслані за належністю – 6, не підлягало розгляду – 3, на стадії розгляду перебуває 19 звернень.

За ознакою надходження  460- первинні та 4 звернення - дуплетні.

У 396 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 10 зверненнях - стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, 5 зверненнях - стосувалось діяльності місцевих органів виконавчої влади, з питань праці та заробітної плати звернулись у 4 зверненнях та 3 зверненнях щодо соціального захисту населення.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби та митниці області проведено 83 особистих прийомів громадян (в т.ч. 1 – колективне). На особисті прийоми звернулось 22 підприємці, 15 - пенсіонерів, 9 - безробітних, 5 фізичних осіб, що проводять незалежну професійну діяльність, по 2 особи з числа військовослужбовців та працівників органів ДФС  та 24 - соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.