Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області

12.09.2017

Впродовж січня-серпня 2017 року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 191 індивідуальних письмових звернень, 4 колективних від 24-ох громадян та 3 анонімних звернення.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 67 звернень, вирішено позитивно – 124, не підлягали розгляду (анонімні) - 3, на стадії розгляду перебуває 4 звернення.

За ознакою надходження 195 первинних, 2 – дублетних та 1 – неодноразове звернення.

У 184 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 10 звернень - стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, з питань праці та заробітної плати звернулись у 3 зверненнях та 1 звернення стосувалось соціального захисту.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби області проведено 36 особистих прийомів громадян. На особисті прийоми звернулось 24 підприємців, 5 - пенсіонери, 3 – колишніх працівника органів ДФС,  3 - працівника, 1- безробітний.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.