Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області

07.08.2017

Впродовж січня-липня 2017 року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 156 індивідуальних письмових звернень,    1 колективне від трьох громадян та 3 анонімних звернення.

За результатами розгляду: надано роз’яснення на 40 звернень, вирішено позитивно - 106, не підлягали розгляду (анонімні) - 3, на стадії розгляду перебуває 7 звернень.

За ознакою надходження всі звернення - первинні. Повторних та неодноразових звернень не надходило.

У 139 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 8 звернення - стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, з питань праці та заробітної плати звернулись у 3 зверненнях.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби області проведено 32 особистих прийомів громадян. На особисті прийоми звернулось 20 підприємців, 5 - пенсіонери, 3 - колишніх працівника органів ДФС,  3 - працівника, 1- безробітний.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.