Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про зміну нормативної грошової оцінки земельних ділянок

21.06.2019

Згідно вимог Податкового кодексу України для визначення розміру земельного податку використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації.

Платники земельного податку (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік, з розбивкою річної суми податку рівними частками за місяцями. Разом з нею подається витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

 

У разі отримання Вами протягом року нового витягу про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки платник зобов’язаний подати уточнюючі податкові декларації з плати за землю з дати набрання чинності рішення відповідної ради про затвердження нової нормативної грошової оцінки землі на території населеного пункту.

 

Більш детальну інформацію про ставки земельного податку та реквізити рішень про затвердження грошової оцінки Ви можете отримати на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області.