Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

"Корисне для платників податків" про вартість путівок звільнених від оподаткування

24.10.2018

     Сьогодні у  рубриці «Корисне для платників» звернемо вашу увагу на змінами Податкового Кодексу України  про вартість путівок звільнено від оподатку­вання.

     Раніше, путівки, які придбавались для працівника його роботодавцем, вважались додатковим благом та підлягали оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах.

    Змінами до ст. 165 Податкового кодексу України вста­новлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем - платником податку на прибуток підприємств

    Звільнення від оподаткування відбувається за умови, що путівка надається працівнику його роботодавцем один раз на календарний рік, а її вартість, або роз­мір знижки на путівку, не перевищує п'яти розмірів мі­німальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року.

    У 2018 році  ця сума становить - 18 615 гривень