Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У рубриці «Корисне для платників податків» про трудові відносини між працедавцями та найманими працівниками

14.06.2018

Сьогодні у рубриці «Корисне для платників податків» звернемо вашу увагу на питання належного оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками.

Під час комплексних заходів за участю працівників обласної ДФС, Державної міграційної служби, Національної поліції та управління Держпраці виявлено ряд порушень у роботі закладів громадського харчування.

При перевірках встановлено факти використання неоформленої праці найманих працівників, у тому числі  особами без громадянства, порушення касової дисципліни, а саме не проведення виручки від реалізації товарів, послуг через зареєстровані касові апарати, а також реалізації підакцизних товарів без відповідних ліцензій.

Через такі порушення втрачаються кошти місцевих бюджетів, які потрібні для розвитку громад. Тому і відповідальність за вказані порушення досить сувора. Шановні громадяни, якщо ви працюєте, як наймані працівники – вимагайте від керівників офіційного працевлаштування. Адже якщо ви не оформлені, то, зазвичай, при перевірці ви будете кинуті напризволяще, а відповідальність за встановлені порушення буде покладена на вас. Крім того, відсутність офіційного працевлаштування – це відсутність будь-яких соціальних гарантій.

Практика спільних перевірок буде продовжена, тому керівникам  радимо чітко дотримуватись законодавчих норм, вчасно та добровільно сплачувати податки.