Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Сьогодні у рубриці «Корисне для платників податків» нагадуємо про необхідність дотримання норм законодавства при роздрібній торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

07.06.2018

Сьогодні у рубриці «Корисне для платників податків» хочемо ще раз нагадати про необхідність дотримання норм законодавства при роздрібній торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. 

Звертаємо вашу увагу, що даний вид діяльності здійснюється лише за наявності відповідної ліцензії. Ознайомитись з переліком діючих ліцензій можна на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у розділі «Реєстри».

Шановні підприємці, закликаємо вас дотримуватися правил торгівлі та нагадуємо, що підставами для анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами для суб’єкта господарювання є :

-  заява;

-    рішення про скасування  державної реєстрації;

-   несплата чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії,

 а також,  рішення суду про встановлення факту:

незаконного використання марок акцизного податку;

торгівлі  алкогольними напоями або тютюновими виробами без марок акцизного податку;

переміщення алкогольних напоїв або тютюнових виробів поза митним контролем.

 

Продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років,  або торгівля  у не визначених для цього місцях також є підставою для анулювання ліцензії. До речі, це на сьогодні є одним з найбільш актуальних порушень, бо несе загрозу підростаючому поколінню.   

Тому наголошуємо, що купувати дану продукцію можна тільки у закладах торгівлі, що мають відповідну ліцензію,  а також радимо дотримуватися безпеки споживання.  

Бажаємо вам міцного здоров’я.