Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Як нараховані і сплачені суми податків обліковуються в інтегрованих картках платників

09.03.2018

У рубриці «Корисне для платників податків» поговоримо про те, як нараховані і сплачені суми податків обліковуються в інтегрованих картках платників.

Такі картки відкриваються органами ДФС за кожним платником та кожним видом платежу. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

Для того, щоб сплачена  сума відобразилася саме у вашій інтегрованій картці платника, необхідно чітко дотримуватись вимог порядку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України.

Важливо правильно заповнити поле платіжного документа «Призначення платежу». Саме це поле використовується Інформаційною системою «Податковий блок» для ідентифікації платника податку та занесення сплаченої суми до його інтегрованої картки.  

Наголошуємо, що у разі некоректного заповнення платником цього поля,  сплачена сума буде обліковуватись як   нез’ясована. У  картці  ж платника  може виникнути податковий борг, на який  буде  нараховуватися  пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату.

Навіть у разі встановлення належності платнику  сплаченої суми, її можна буде занести до інтегрованої картки  тільки поточною датою. Враховуйте це при заповненні платіжних документів (у тому числі й через банківські термінали) та вимагайте від операторів банків і поштових відділень коректного заповнення вказаного поля.