Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавчі зміни, робота фіскальної служби і активність громадськості мають сприяти, щоб сплата податків стала предметом гордості

01.07.2015

Під час зустрічі з представниками громадських організацій начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмила Слаутіна обговорила актуальні питання наповнення бюджетів, роботи фіскальної служби та законодавчих змін.

- Всі ініціативи громадськості та спільні напрацювання ми будемо використовувати, щоб кошти до бюджетів надходили своєчасно і прозоро, а  бізнес почувався комфортніше, - зазначила Людмила Слаутіна.

Зокрема, вона схвально сприйняла пропозицію найближчим часом зустрітися з керівниками місцевих бюджетоформуючих підприємств, щоб спільно окреслити проблеми та визначити напрямки співпраці.

Громадськість висловлювала свою думку щодо необхідності законодавчих змін з єдиного соціального внеску, щоб полегшити життя підприємцям і, водночас, не погіршити фінансування соціальних програм, а в умовах реорганізації Фонду соціального страхування – оздоровлення дітей. А ще  - адміністрування ЄСВ має бути максимально спрощено.

Різні точки зору у представників громадськості щодо мораторію на проведення перевірок – здебільшого вони вважають що перевірки проводити необхідно, недобросовісним платникам мораторій допоможе уникнути відповідальності.

Актуальною була тема легалізації підприємницької діяльності – як на ринках міста, так і серед самозайнятого населення. Представник Чернігівської обласної організації підприємців-роботодавців «Чернігівщина» наголосив, що є певні послуги, які надають медики, масажисти, будівельники, представники інших професій, що не оформляються офіційно, а отже не сплачуються і податки.

Громадськість також вважає, що прозорість бюджетних витрат підвищить довіру бізнесу до держави і бажання прозоро сплачувати податки. На жаль, нині досить поширена практика, коли неплатники почуваються комфортно. І законодавчі зміни, і робота фіскальної служби, і позиція громадськості мають сприяти, щоб в нашій країні сплата податків стала предметом гордості.