Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Оцініть на якому рівні Вас обслуговували у ЦОП:

Контрольно-перевірочна робота

01.07.2013

Кор. У Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області запевняють, що завдяки новим критеріям контрольно-перевірочної роботи суттєво зменшився тиск на сферу бізнесу.

Планові контрольно-перевірочні заходи працівники Міндоходів Чернігівщини спрямовують лише до ризикових платників, які свідомо не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми ухилення від оподаткування.

 (Плівка – Іван Тумарченко, начальник управління податкового та митного аудиту  - До плану-графіку проведення документальних перевірок на І півріччя 2013 року було включено 47 суб’єктів господарювання, що на 39, або 45% менше, ніж на І півріччя 2012 року. Всього протягом січня-травня 2013 року були проведені 573 документальні перевірки - планові та позапланові.

Також знизилася загальна кількість запланованих перевірок фізичних осіб-підприємців. При плануванні на І півріччя цього року їх поменшало на 30 відсотків порівняно з відповідним періодом минулого року.

 Кор. Тенденція щодо зменшення кількості перевірок бізнесу буде продовжуватися і у другому півріччі.

Такі підходи до податкового контролю гарантуватимуть уникнення зайвого втручання у діяльність сумлінних платників податків.