Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Я люблю тебе, Україно!»

27.06.2018

З нагоди Дня Конституції України  у колективі Головного управління ДФС у Чернігівській області провели тематичну фотовиставку-конкурс на тему «Я люблю тебе, Україно!».

На виставку було представлено дев’ять колективних робіт, оформлених у колажі. Презентація та конкурс проходили в урочистій атмосфері.

У яскравих та наповнених духом патріотизму фотоматеріалах, представлені історичні та мальовничі куточки рідної землі. Роботи відображають неповторну красу, безмежні краєвиди, любов до нашої України, а також гордість за приналежність до неї.

Безперечно, у конкурсі перемогли всі учасники. Проте, кращими були визнані роботи  таких підрозділів: управління податків і зборів з фізичних осіб, управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем, сектору боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, сектору охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації, відділу матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури, управління аудиту та оперативного управління.

Учасники фотоконкурсу отримали не лише задоволення від колективної праці, а й солодкі подарунки.