Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Меморандум про співпрацю укладено між Головним управлінням ДФС в області, Коаліцією «Сіверщина» та Громадською організацією «Сяйво Сіверщини»

06.09.2017

Черговий крок до розвитку співпраці зробили напередодні Дня підприємця Головне управління ДФС в області, Коаліція  «Сіверщина» та Громадська організація «Сяйво Сіверщини». Керівники цих органів урочисто підписали Меморандум про співпрацю.

Метою спільних дій є подальший розвиток взаємодії між українськими роботодавцями, професійними спілками, громадянським суспільством та представниками державних фіскальних органів задля забезпечення економічного розвитку Чернігівської області. Цьому сприятиме вироблення єдиної узгодженої позиції з питань формування та реалізації державної політики у сфері оподаткування, що також передбачено Меморандумом.

Для співробітників фіскальної служби партнерські відносини  і постійний діалог з сумлінними платниками податків є одним із основних аспектів діяльності. Завдяки збільшенню кількості підприємців, що добровільно сплачують податки, спостерігається ріст надходжень до бюджетів усіх рівнів. З початку  цього року вже перераховано понад 4,8 мільярдів гривень, значна частина яких надійшла  до  місцевих бюджетів. Завдяки цьому забезпечується покращення соціально–побутових умов та відбувається оновлення інфраструктури нашого краю.