Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Співробітниці Чернігівської митниці зігрівають українських військових своєю турботою

22.05.2017

Вже багато разів протягом неспокійних років протистояння на Сході країни колектив Чернігівської митниці ДФС надавав допомогу українським військовим у зоні АТО. Чоловіки митниці допомогали суто по-чоловічому: з ремонтом авто, придбанням тепловізорів, генераторів, тощо.

А от жінки та дівчата вирішили зігріти військових у ці зимові морози суто по-материнськи. Організаторами та виконавцями задуму стали працівники управління адміністрування митних платежів та їх родини. У вільний від роботи і домашніх справ час вони плели вовняні шкарпетки для бійців, що захищають нашу країну. Робота кропітка, тому шкарпетки передавали невеликим партіями. Останню передали цими вихідними волонтерам Жіночої сотні Чернігівщини.

Тетяна Олюніна, Алла Олійник та Віра Опанасюк мріють, що їх турбота зігріватиме не тільки тіла, а й душі наших воїнів. А від шестирічної Олександри Салій, яка допомогала своїй матусі Тетяні, солдати отримають ще й приємні сюрпризи. У кожну пару шкарпеток дівчинка поклала малюнок та записку з побажаннями, що йдуть від її щирого дитячого серця.  Сподіваються митники, що у хвилини відпочинку стане бійцям у нагоді  гітара, яку передала з найкращими побажаннями від усього колективу Олена Тимошенко.