Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

ДФС змінила графік роботи на період продовження карантину

30.06.2020

Ситуація з поширенням коронавірусу залишається досить напруженою. Статистика захворюваності останніх тижнів в Україні вказує, що кількість хворих продовжує зростати. Саме тому, Державною фіскальною службою України прийнято рішення про зміну робочого графіка у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами). Відповідне розпорядження підписав виконуючий обов’язки Голови ДФС України Сергій Солодченко.

Зокрема, починаючи з 23 червня 2020 року, на період дії карантину запроваджено наступний графік роботи:

- Понеділок – четвер з 08 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.;

- П’ятниця – з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв;

- Обідня перерва – 12 год.00 хв. до 12 год. 45 хв.

Згідно з останньою статистикою, ситуація з поширенням небезпечного вірусу серед працівників ДФС продовжує залишатись важкою. На сьогодні у системі фіскальної служби 5 працівників мають позитивний результат проведених тестів за підозрами на COVID-19:

- Рівненська область – 2 співробітники;
- Тернопільська – 1 працівник;
- Харківська – 1 працівник;
- Офіс великих платників податків – 1 працівник.

Коментуючи статистику захворюваності у відомстві, керівник ДФС закликав колег не втрачати пильності, використовувати індивідуальні засоби захисту та дотримуватись необхідних обмежень.

«Прошу відповідально ставитись до службових обов’язків. Разом з тим, не наражати на небезпеку життя та здоров’я колег. У разі підтвердження наявності вірусу – йти на обов’язкове лікування. А тих, хто контактував із хворим – на двотижневу самоізоляцію», – звернувся до колег Сергій Солодченко.

Фіскальна служба рекомендує громадянам користуватись переважно засобами електронного зв’язку для надсилання вхідної кореспонденції (dilovod@sfs.gov.ua, тел. (044) 247-35-54, (044) 481-48-38); звернень громадян (zvernennya@sfs.gov.ua) та запитів на отримання публічної інформації (publicinfo@sfs.gov.ua).