Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сергій Солодченко: В ДФС зменшилась кількість корупційних злочинів

23.04.2020

У січні – березні  2020 року за фактами вчинення посадовими особами ДФС корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 45 кримінальних проваджень, за аналогічний період 2019 року – розпочато 69 кримінальних проваджень.

«Корупція болюче б’є не лише по економіці країни, яка наразі переживає складний період. Вона негативно впливає й на імідж Служби. Моє стійке переконання – особовий склад податкової міліції повинен мати 100-відсотковий імунітет до корупційних проявів. Я оперативно отримую повідомлення про ймовірні факти зловживань. Особисто контролюю результати їх перевірок», – зазначив в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко.

Так, за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки органів ДФС в першому кварталі цього року розпочато 34 кримінальні провадження, що становить 75% від загальної кількості розпочатих органами досудового розслідування кримінальних проваджень.

В ході їх розслідування оголошено 15 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, до суду направлено 9 обвинувальних актів. Винними у скоєнні злочину судом визнано 2 особи. В обох випадках винуватців покарано за ст. 369 та ст. 3692 Кримінального кодексу України.

Крім того, повідомляємо, що кожен, хто зіткнувся з випадками   корупційних та/або інших правопорушень у сфері службової діяльності з боку працівників ДФС, може повідомити про це Головне управління внутрішньої безпеки ДФС:

- за телефоном (044) 590-27-73;

- за допомогою on-line сервісу, розміщеному на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/baneryi/protidiya-koruptsii.

«Кожне таке повідомлення допомагає підвищити ефективність протидії корупції. За всіма фактами, викладеними у них, проводяться службові розслідування та перевірки. Це дозволяє з’ясувати причини та обставини вчинення правопорушення. За результатами зазначених перевірочних заходів посадові особи ДФС притягуються до відповідальності», – повідомив Сергій Солодченко.

Більш детально про конкретні випадки виявлення осіб, причетних до корупційних злочинів, можна ознайомитись у рубриці «Антикорупційна діяльність» на офіційному веб-порталі ДФС (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/antikoruptsiyna-diyalnist/).