Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Реєстрація акцизних складів, які поєднані одним трубопроводом

16.04.2019 -

У ситуації, коли два резервуари (призначені для здійснення операцій з обігу пального та його зберігання) поєднані трубопроводом, то, з урахуванням пп.14.1.6 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з 01.07.2019 р., кожен з таких резервуарів є окремим акцизним акцизом. Водночас трубопровід не являється окремим акцизним складом, а є лише частиною процесу при транспортуванні нафтопродуктів між резервуарами.

Також нагадуємо:  що з 01.07.2019 р. запроваджується ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним (наберуть чинності зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР).

 Під оптовою торгівлею пальним розуміється діяльність із придбання та подальшої реалізації пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик суб’єктам господарювання роздрібної та/або оптової торгівлі та/або іншим особам. Місце оптової торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для здійснення оптової торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.

Суб’єкти господарювання отримуватимуть ліцензії на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце оптової торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним - одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб’єкта господарювання. Суб’єкт господарювання матиме право зберігати пальне без отримання ліцензії на право зберігання пального в місцях виробництва пального або місцях оптової торгівлі пальним чи місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримані відповідні ліцензії.