Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Нюанси отримання податкової соціальної пільги для батьків

01.03.2019 -

Мати, яка виховує дитину (дітей) віком до 18 років та перебуває у шлюбі з чоловіком, який не всиновив її дитину (дітей), має право на застосування податкової соціальної пільги (далі – ПСП), передбаченої п.п. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України, в розмірі 100 відс. суми пільги (у 2019 році – 960,50 грн.) у розрахунку на кожну таку дитину, при умові, що розмір її заробітної плати на місяць не перевищує граничний розмір доходу для застосування ПСП (у 2019 році – 2690 грн. х кількість дітей).

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитись на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС (категорія питання 103.08.02).