Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про граничний термін сплати податкових зобов’язань за січень 2019 року з рентної плати за: користування радіочастотним ресурсом України, користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини

08.02.2019 -

Базовий податковий (звітний) період для рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у тому числі газу, розчиненого у нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України дорівнює календарному місяцю (п. 257.1. ст. 257 ПКУ).

Сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації (п. 257.5 ст. 257 ПКУ).

З метою забезпечення видаткової частини  Державного бюджету рівномірними надходженнями просимо платників рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводної сировини та платникам радіочастотного ресурсу України сплатити податкові зобов’язання за січень 2019 року до 28 лютого 2019 року включно.