Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження

09.01.2019

Відповідно до пункту 2 статті 39 Протоколу 1 «Щодо визначення концепції «походження товарів» і методів адміністративного співробітництва» (далі – Протокол1) після приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження» (далі – Конвенція) Підкомітет з питань митного співробітництва може також вирішити змінити правила визначення походження, наведені в цьому Протоколі, тими, що містяться в додатку до Конвенції.

Законом України від 08 листопада 2017 року № 2187-VІІІ «Про приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження» Україна приєдналася до Конвенції, яка набрала чинності з 01 лютого 2018 року.

21 листопада 2018 року Підкомітетом Україна – ЄС з питань митного співробітництва прийнято Рішення № 1/2018 (далі – Рішення) про заміну Протоколу 1 «Щодо визначення концепції «походження товарів і методів адміністративного співробітництва» до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Рішення опубліковано в Офіційному віснику України від 07.12.2018 № 94, ст. 3126 та набирає чинності з 1 січня 2019 року (стаття 3 Рішення).

Відповідно до статті 1 Рішення Протокол 1 замінюється текстом, викладеним у додатку до цього Рішення, зокрема з урахуванням статті 1 цього додатку у торгівлі з ЄС застосовуються правила походження Конвенції, викладені у Доповненні 1 та у відповідних положеннях Доповнення ІІ до Конвенції.