Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Впровадження новітніх моделей програмних комплексів для реєстрації РРО підвищить ефективність контролю

10.07.2018

Ініціативи Кабінету Міністрів України, щодо впровадження новітніх моделей програмних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, дозволять спростити порядок реєстрації РРО та стимулюватимуть бізнес до використання сучасних ІТ-систем при здійсненні готівкових розрахунків.

Окрім того, нова система підвищить ефективність контролю за розрахунковими операціями та дозволить максимально ефективно виявляти факти порушень законодавства у сфері торгівлі.

Про це повідомив начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області Сергій Мотчаний.

Він зазначив, що інноваційна система більш зручна, проста і доступна для споживачів та суб’єктів господарювання. ЇЇ застосування зменшить обсяги тіньового обігу товарів, зокрема підакцизних. А це означає не лише збільшення надходжень до бюджетів, а й вищу якість обслуговування.

Посадовець підкреслив: використовуючи новітні моделі, представники бізнесу не матимуть обов’язку зберігати паперові чеки та суттєво економитимуть кошти.