Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці отримали відзнаки

05.07.2018

Сьогодні, в колективі Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулась урочиста подія. Військовий комісар Чернігівського об’єднаного військового комісаріату В.Павлюк завітав до фіскальної служби області щоб вручити грамоти учасникам тактичних навчань з територіальної оборони, що проходили у другій половині червня в селищі Гончарівське.

Серед військовозобов’язаних, які брали участь у навчанні, у складі бригади були і працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області. Слова подяки за мужність та патріотизм, а також відзнаки отримали: Шульга Євгеній Вікторович, Довгопол Сергій Юрійович, Руденок Микола Михайлович, Моравський Сергій Юрійович, Демиденко Олександр Михайлович.

У своєму виступі військовий комісар  висловив слова подяки начальнику Головного управління ДФС у Чернігівській області О.Барановському за  розуміння та підтримку. Крім того він  наголосив на важливості таких навчань та зазначив,  що і в подальшому будуть проводитись зборові навчання резервістів. А також звернувся до чоловіків колективу ГУ ДФС області, за необхідності, виконати свій обов’язок захисника України.