Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Подання податкової звітності в електронному вигляді - зручно і швидко

12.03.2018

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує про те, що для подання звітності в електронному вигляді необхідно:

   - отримати ключ електронного цифрового підпису в одному з акредитованих Центрів сертифікації ключів;

   -   зареєструватися користувачем в Електронному кабінеті, який розміщено на веб - порталі ДФС України, за допомогою електронного ключа;

- після отримання квитанції про приєднання до електронного документообігу можна звітувати до контролюючого органу в електронному вигляді.

Звітування в електронному вигляді економить час платників податків, адже відсутня необхідність відвідувати податкову інспекцію та витрачати час у чергах до «вікна» приймання звітності.

Крім того, зникає потреба слідкувати за оновленням бланків звітності  - програма оперативно оновлює формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів).

Для отримання ключа електронного цифрового підпису запрошуємо чернігівців та мешканців Чернігівської області до акредитованих Центрів сертифікації ключів за адресами: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, 1-й пов., каб. 14, тел.:(0462) 77-49-27; м. Прилуки, вул. Київська, буд. 214, 1-й пов., каб. 6, тел.: (04637) 53265.