Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Державний бюджет отримав від великих платників 110,5 млрд. гривень

12.06.2017

Протягом 5 місяців 2017 року платниками Офісу великих платників податків ДФС забезпечено збір платежів до державного бюджету у розмірі 110,5 млрд. грн., що на 17,9 млрд. грн., або на 19 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як зазначив начальник Офісу великих платників Євген Бамбізов, частка податкових платежів від великого бізнесу, що обслуговується Офісом, склала 57,9 відсотка від загального збору податкових платежів по Україні до державного бюджету.

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло податку на додану вартість – 51,2 млрд. грн., акцизного податку – 24 млрд. грн., податку на прибуток – 19 млрд. грн. та частини чистого прибутку – 4,2 млрд. грн.

«Слід відмітити збільшення надходжень податку на додану вартість в  порівнянні з минулим роком (січень-травень 2016) на 8,9 млрд. грн., або на 21 відсоток, за рахунок недопущення використання схем мінімізації, що є складовою адміністрування ПДВ», - зауважив керівник.

Також упродовж п’яти  місяців 2017 року порівняно з відповідним періодом 2016 року платниками Офісу великих платників збільшено збір акцизного податку на 4,5 млрд. грн., або на 22 відсотки.

«Мені приємно констатувати, що за результатами січня-травня 2017 року Офісом великих платників у цілому досягнуто 100%-го виконання доведених індикативних показників, у тому числі по таких визначальних бюджетоформуючих податках: з податку на прибуток індикативні показники перевиконано  в 1,3 раза, або більше на 4 203,8 млн. грн. та по частині чистого прибутку доведений індикатив перевиконано  в 1,2 раза, або  додатково бюджет отримав 734,7 млн. грн.», - підкреслив Євген Бамбізов.