Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

«Операція «Урожай»: У Менському управлінні зустрілися з сільгоспвиробниками

22.08.2019

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Урожай» заступник начальника-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Менського управління ГУ ДФС у Чернігівській області Кривицька Наталія продовжує зустрічатися з сільськогосподарськими товаровиробниками.

– Головне управління ДФС у Чернігівській області оголосило проведення операції «Урожай», впродовж якої органами фіскальної служби в установленому порядку проводяться комплексні контрольні заходи з приводу виплати реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо, – повідомила присутнім Кривицька Наталія. 

Також наголосила, що з метою уникнення непорозумінь та будь-яких негативних подій, сільськогосподарським товаровиробникам необхідно в повному обсязі нараховувати та своєчасно сплачувати податки і збори, зокрема податок на доходи фізичних осіб та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У формі діалогу обговорювались питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нарахування виключно легальної заробітної плати, яка повинна бути не менше мінімальної та  відповідати дійсним нарахування.

За результатами зустрічі роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати..»