Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центри обслуговування платників Менського управління надають широкий спектр адміністративних та інформаційних послуг

15.08.2019

Центрами обслуговування платників Менського управління надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. Серед них приймання податкової звітності, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України  даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, тощо.

Для зручності відвідувача існує система Wi-Fi. У залах очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV моніторах. За інформацією сектору обслуговування платників протягом січня-липня 2019 року Менським управлінням  надано 12667 адміністративних послуг.

За цей час було видано 4614 карток платника податків, 5545 довідок про відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 402 книги обліку доходів і витрат, 118 реєстраторів розрахункових операцій, 485 книг обліку розрахункових операцій та 98 реєстрацій розрахункових книжок, видано 445 витягів з реєстру платників єдиного податку. З початку року послуги з перереєстрації, анулювання реєстрації платників єдиного податку, внесення змін до реєстру “спрощенців” отримали 400  платників.

У Центрах розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

Режим роботи центрів спрямований на забезпечення якісного та вчасного надання послуг платникам: з понеділка по четвер з 9.00 год. до 18.15 год., в п’ятницю – з 9.00 до 17.00 год., обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год.