Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Страхувальниками Прилуцького управління сплачено понад 506,8 мільйонів гривень єдиного внеску

05.08.2019

За січень – липень 2019 року від суб'єктів господарювання Прилуцького управління ГУ ДФС у Чернігівській області, яке об’єднує платників Прилуцького, Бахмацького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського та Талалаївського районів, надійшло 506,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 12,9 відсотків або 57,9 млн.гривень.

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначаються Законом України № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».