Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Чернігівському управлінні понад 25 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності та громадян отримали адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги

09.07.2019

За інформацією відділу обслуговування платників Чернігівського управління ГУ ДФС у Чернігівській області з півріччя 2019 року за наданням адміністративних послуг до Центру обслуговування платників Чернігівського управління звернулося понад 25 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності та громадян, яким надано відповідні адміністративні, інформаційні та консультаційні послуги.

Найбільш запитуваними серед послуг залишаються: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника (8,2 тис.), видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків (7,1 тис.), реєстрація реєстратора розрахункових операцій, книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок (2,2 тис.), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (2,1 тис.), реєстрація платника єдиного податку (1,7 тис.), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби (1,6 тис.), видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (0,6 тис.).

Нагадуємо, що за отриманням адміністративних послуг потрібно звернутися до Центру обслуговування платників Чернігівського управління за адресою: м. Чернігів, вул.. Кирпоноса, 28, телефон модератора (0462) 65-28-06.