Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ніжинські податківці провели чергові робочі зустрічі з представниками сільських рад

24.06.2019

У Ніжинському управлінні ГУ ДФС в Чернігівській області за участю начальника управління Геннадія Тараненка проведені чергові робочі зустрічі з представниками сільських та селищних рад Ніжинського району.

Основним питанням, що  обговорювались на заходах – це  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік. Як зазначив начальник Ніжинського управління Геннадій Тараненко – вчасне та обґрунтоване встановлення ставок – запорука стабільних надходжень до бюджетів сільських рад.

Не залишилася поза увагою організація роботи щодо проведення операції «Урожай», метою якої є упередження схем ухилення від оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками. За словами Геннадія Тараненка, керівництво громад  мають бути зацікавлені у залученні до оподаткування осіб, що займаються сезонною сільськогосподарською діяльністю задля отримання додаткових надходжень.

Також учасники зустрічі обговорили питання декларування  доходів отриманих від продажу сільськогосподарської продукції та отримали відповіді на поставлені питання.

Співпраця з  представниками сільських,  селищних рад та ОТГ буде тривати і надалі.