Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 260 мільйонів гривень ЄСВ перераховано роботодавцями Ніжинщини у 2019 році

13.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року роботодавці перерахували 261,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 18,4%, або на 40,5 млн. грн. перевищує показники минулого року.

Зокрема, платниками Ніжинщини сплачено 104,2 млн. грн. ЄСВ, Козелецького району  - 76,7 млн. грн., Бобровицького району – 32,4 млн. грн., Борзнянського району – 24,5 млн. грн. та Носівського району – 23,5 млн. грн.

Ніжинське управління нагадує, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску, одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску,  зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Саме тому, офіційно оформлена робота це гарантія соціального захисту для найманих працівників, а для роботодавців – встановлення тривалих трудових відносин та відсутність плинності кадрів.