Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівцями центрів обслуговування платників Ніжинського управління ГУ ДФС у Чернігівській області надано 8826 адміністративних послуг

14.05.2019

Протягом січня-квітня  2019 року в центрах обслуговування платників Ніжинської, Носівської, Бобровицької та Козелецької ДПІ громадяни та представники бізнесу отримали 8826  адміністративних послуг.

Найбільше громадян звернулося за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 3473 звернення та видачу реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників – 2113 картки.

Крім цього, надано 392 витягів з реєстру платників єдиного податку,  325 суб’єктів господарювання зареєструвались платниками єдиного податку. Громадянам видано 76 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи. Також фахівцями ЦОП зареєстровано 276 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 335 книг обліку розрахункових операцій  та 118 реєстраторів розрахункових операцій.

Нагадаємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрах обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному порталі Головного управління ДФС у Чернігівській області.