Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Чернігівське управління ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє Громадянам – отримувачам у 2018 році благодійної допомоги!

15.04.2019

Чернігівське управління Головного управління ДФС у Чернігівській області нагадує громадянам, які отримували у 2018 році нецільову благодійну допомогу (від благодійника - юридичної або фізичної особи), у розмірі більш ніж 2470  гривень, про необхідність до 1 травня 2019 року подати до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

Так, згідно п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим підпункту 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Кодексу, встановленого на 1 січня такого року (у 2018 році – 2470 гривень). Благодійник - юридична особа зазначає відомості про надані суми нецільової благодійної допомоги у податковій звітності.

         Сума перевищення допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного або річного оподатковуваного доходу і підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотки.