Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Центрах обслуговування Ніжинського управління надано майже 1,6 тисяч адміністративних послуг

09.04.2019

Фахівці Центрів  обслуговування платників, які діють при державних податкових інспекціях Ніжинського управління ГУ ДФС в Чернігівській області за січень – березень 2019 року надали 9380 адміністративних послуг.

Зокрема, видано 2547 картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків видано  3938 відомостей  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 291 суб’єкт підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку  350 платників, також було здійснено  реєстрацію 253 книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  61 книгу обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Здійснено 18 підтверджень статусу податкового резидента України.

Зареєстровано 107 реєстратори розрахункових операцій, 331 книгу обліку розрахункових операцій та 32 розрахункові книжки.

До Реєстру неприбуткових установ та організацій включено 5 неприбуткові підприємства (установи,організації).

В Центрах обслуговування платників надаються усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та платіжних документів на сплату податків і зборів до бюджетів. Проводяться практикуми – тренінги.

Також тут можна отримати інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді.

Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.