Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку 2019 року платниками Менського управління сплачено майже 35 мільйонів гривень ЄСВ

07.02.2019

З початку року платники податків Менського управління перерахували до бюджету 34,9 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 6,4 млн грн. або на 22,2 відсотки перевищує показник січня минулого року.

За словами начальника Менського управління Людмили Добридень, позитивну динаміку надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування досягнуто завдяки цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

Нагадаємо, що єдиний внесок (ЄВ) — обов’язкові відрахування на загальнодержавне соціальне страхування. ЄВ сплачується підприємцем за себе та за кожного найманого робітника. Він є внеском у загальнодержавну систему соціального страхування з метою захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат. Єдиний внесок сплачується на рахунки фіскальних органів за місцем обліку підприємця. Визначається як відсоткова ставка від бази оподаткування в розмірі 22 відсотки.»