Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В податковій впевнені, що чернігівці виконають свій конституційний обов’язок зі сплати податків

07.02.2019 -

З початку кампанії «Декларування-2019» про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році, прозвітували 406 мешканців Чернігова та Чернігівського району. На сьогодні вже перший мільйонер - мешканець міста задекларував свої доходи. Також у списку свідомих громадян - 63 декларантів, які подавали річну податкову декларацію для отримання податкової знижки. Загальна сума задекларованого доходу за 2018 рік на сьогодні  складає майже 14 мільйонів гривень.

Як зазначила заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області Юлія Романенко, найчастіше чернігівці декларують успадковане майно та продаж рухомого і нерухомого майна, подарунки та надання власного майна в оренду. Таких декларантів майже половина у загальній кількості тих, хто вже прозвітував про отримані доходи.

«З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника.  Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого  чи рухомого майна. В нашому Центрі обслуговування для платників податків облаштовано окреме робоче місце, обладнане відповідною оргтехнікою, підключеною до мережі Інтернет для роботи у «Електронному кабінеті платника», за допомогою якого можна подати декларацію», - розповідає Юлія Романенко.

Як зазначає посадовець, на сьогодні у фіскальної служби області є всі підстави сподіватися, що мешканці м. Чернігова та Чернігівської області виконають свій конституційний обов‘язок по сплаті податків. Відповідно місцеві бюджети і державний бюджет отримають додаткові надходження для розвитку громад.

Нагадаємо граничні строки подання декларації про майновий стан і доходи:

– для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність,

до 01 травня року, що настає за звітним;

– для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року)

– для громадян з метою використання права на податкову знижку – до 31 грудня 2019 року (включно).

Заповнити і подати декларацію можна як через мережу Інтернет, так і безпосередньо в податковій інспекції за місцем реєстрації. У випадку, якщо фізична особа знята з реєстрації за однією податковою адресою та не зареєстрована за іншою, вона повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.