Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сеанс „Гарячої лінії” по декларуванню доходів громадян за 2018 рік відбувся у Менському управлінні ГУ ДФС у Чернігівській області

31.01.2019

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

Тому, днями у Менському управлінні ГУ ДФС у Чернігівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему „Особливості декларування доходів громадян за 2018 рік”. На запитання платників податків, які цього дня зателефонували, відповідала в.о. начальника Менського управління Наталія Кривицька.

Основними питаннями, які задавали платники, були такі: в яких випадках необхідно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи у 2019 році; які граничні строки сплати податкових зобов’язань; які витрати, дозволені для включення до податкової знижки за 2018 рік, тощо.