Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівцями центрів обслуговування платників Ніжинського управління ГУ ДФС у Чернігівській області у 2018 році надано понад 30 тисяч адміністративних послуг

31.01.2019

Протягом 2018 року в Ніжинському, Носівському та Козелецькому центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 30,2 тисячі адміністративних послуг.

За цей період видано 15299 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 7317 карток - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 1337 витягів з реєстру платників єдиного податку,  1119 суб’єктів господарювання зареєструвались платниками єдиного податку. Крім вищесказаного, фахівці ЦОП зареєстрували 990 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1627 книг обліку розрахункових операцій  та 165 реєстраторів розрахункових операцій, також фізичним особам - підприємцям крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, проведено 358 реєстрацій книг обліку доходів і витрат.

Протягом минулого року видано 78 довідок про сплату податкових зобов’язань  платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання про відсутність податкових зобов’язань, підтверджено статус податкового резидента України – 88 громадянам.

Центрами обслуговування платників за січень-грудень 2018 року видано 522 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 400 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Нагадаємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному порталі Головного управління ДФС у Чернігівській області за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/admin-poslugi/.