Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від платників податку на доходи фізичних осіб Ніжинського управління ГУ ДФС у Чернігівській області надійшло 866,7 мільйони гривень

09.01.2019

З початку   2018 року від платників Ніжинського управління ГУ ДФС у Чернігівській області до бюджетів надійшло 866,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 192,5 мільйона гривень перевищує минулорічні надходження.

Зокрема, суб'єкти господарювання та мешканці міста Ніжина і Ніжинського району сплатили 302,3 мільйона гривень, Носівського  району – 99,7 мільйона, Борзнянського  району – 99,1 мільйона, Бобровицького району – 179,2 мільйона та Козелецького району – 186,4 мільйона.

При цьому 86,3 мільйона гривень відповідно до бюджетного розподілу спрямовано до скарбниць місцевих громад, до державного бюджету направлено 29,2 мільйона.

До слова, податок на доходи з фізичних осіб  традиційно залишається одним з найвагоміших джерел наповнення дохідної частини як державного бюджету так і місцевого бюджетів. У загальній сумі надходжень до бюджетів усіх рівнів  питома вага цього податку складає 54 відсотка.