Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Нерухомість Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів поповнила місцеві бюджети у 2018 році на 6,4 мільйони гривень

28.12.2018

З початку 2018 року власники нерухомості Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів  перерахували до місцевих бюджетів 6,4 млн грн, що на 74,7%, або на 2,8 млн грн більше надходжень 2017 року.

Безперечними лідерами у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними сплачено 5,3 млн грн, що на 61,2%, або 2,0 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року. Фізичними особами сплачено 1,2 млн грн, в порівнянні з минулим роком надходження зросли більше майже втричі.

Нагадуємо, що платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.