Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про надання адміністративних послуг платникам податків у Чернігівському управлінні ГУ ДФС

07.11.2018

«Забезпечення комфортних умов платникам податків при отриманні адміністративних послуг та наданні якісної податкової допомоги з питань оподаткування, єдиного соціального внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС є головним завданням Центрів обслуговування платників Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області (далі – ЦОП)», - зазначила начальник відділу обслуговування платників Чернігівського управління ГУ ДФС у Чернігівській області (далі – Управління) Олена Фокіна.

 Центрами обслуговування платників надаються безоплатні адміністративні послуги суб’єктам господарювання та громадянам міста, а також усні консультації. Так, з початку року фахівцями ЦОП  Управління надано майже 49 тисяч  адміністративних послуг.

Як розповіла податківець, серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачи відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків  та видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків  - понад 28 тисяч.

З початку року надано 4,9 тисяч витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано майже 4 тисячі книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видано понад 2 тисячі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, зареєстровано понад 3,7 тисяч реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок.

Платниками єдиного податку з початку року стали 3846 суб`єктів підприємницької діяльності.

Ключі електронного цифрового підпису отримали 11744 фізичних та юридичних осіб.

Для зручності відвідувачів в ЦОП розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування та іншу корисну інформацію.

«Якщо користувач відчуває деякі труднощі у роботі з електронними сервісами, він може звернутися до кваліфікованих фахівців Центру обслуговування, які  допоможуть у вирішенні проблеми», - зазначила керівник підрозділу.

Більш детально ознайомитися з інформацією щодо переліку  адміністративних послуг можна на субсайті Головного управління ДФС у Чернігівські         області за адресою: www.ch.sfs.gov.ua.

Отримати адміністративні послуги можна за адресами: вул. Кирпоноса, 28, м.Чернігів (Чернігівська ДПІ); вул. Троїцька, 4, м.Городня  (Городнянська ДПІ); вул. Святомиколаївська, 83, смт Ріпки (Ріпкинська ДПІ), вул. Партизанська, 6, смт. Куликівка (Куликівська ДПІ).

Час прийому відвідувачів у ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг): понеділок - четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв., п’ятниця - з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., обідня перерва з 13 год. 00 хв. до  14 год. 00 хв.,  субота та неділя - вихідні дні.