Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про виплату зарплати та сплати податків – на зустрічі з бізнесом на Прилуччині

22.10.2018

На Прилуччині триває постійна системна робота з тіньовою зайнятістю населення задля легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. Днями відбулася зустріч з платниками податків – юридичними особами та фізичними особами-підприємцями на тему «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту» за участю керівництва інспекції.

Як відзначають в управлінні, надзвичайно важливим напрямком у діяльності фіскальної служби  була і залишається боротьба за гідну заробітну плату, своєчасність її виплати та сплати податкових платежів. Особлива увага  приділяється оформленню належним чином трудових угод при  використанні найманих працівників як юридичними особами, так і суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами.

Періодично в місцях масової торгівлі та на ринках організовується інформування суб’єктів підприємницької діяльності у вигляді оголошень, розповсюджуються буклети, пам’ятки, в яких розглядаються питання належного оформлення трудових угод з найманими працівниками.

Суб’єкти господарювання, в свою чергу під час зустрічі, цікавилися відмінностями у складанні трудового та цивільно – правового договору, порядком оподаткування зарплат, строками їх виплати та сплати належних платежів до бюджету.

На завершення заходу платникам нагадали про функціонування електронних сервісів ДФС України, зокрема «Електронного кабінету платника».