Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платниками Прилуччини сплачено понад 301 млн грн ЄСВ

08.10.2018 -

За 9 місяців поточного року платниками Прилуччини сплачено 301,5 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 74,4 млн грн більше відповідного періоду минулого року.

Звертаємо увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 469 внесено зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449, які набули чинності з 26 червня 2018 року.

Цією Інструкцією визначено процедуру нарахування і сплати ЄСВ страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків органами доходів і зборів.

Ознайомитись із Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна на офіційному веб-порталі ДФС України в розділі «Законодавство>ЄСВ>Накази» за посиланням:http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/-nakazi/72943.html