Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Спрощенці Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів збільшили сплату єдиного податку в 2018 році більше ніж на 7 мільйонів гривень

04.10.2018

Впродовж січня-вересня 2018 року платники Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів 47,9 млн грн єдиного податку. За словами начальника Менського управління ГУ ДФС у Чернігівській області Людмили Добридень – це на 7,7 млн грн, або 19,2 відсотків більше аналогічних надходжень за 2017 рік.

 У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку внесок юридичних осіб – спрощенців складає 35,0 відсотків, або 16,8 млн грн. Решту (65,0 відсотків, або 31,1 млн грн) коштів сплатили громадяни – підприємці. Позитивна динаміка надходжень єдиного податку у 2018 році проти минулорічного спостерігається як у юридичних осіб – спрощенців, так і у фізичних осіб-підприємців. У перших приріст єдиного податку склав 4,1 млн грн, або 32,3 відсотки, у других – 3,7 млн грн,  або 13,3 відсотків.

Підсумовуючи Людмила Добридень наголосила, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.