Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ніжинська ОДПІ: Щодо надання адміністративних послуг

13.09.2018 -

У Центрі обслуговування платників Ніжинської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області представники підприємницької діяльності та громадяни мають можливість отримати широкий комплекс безкоштовних адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, які включають як прийом звітності та вхідної кореспонденції, так і видачу необхідних довідок, податкових консультацій і приймання податкової звітності.

Протягом січня-серпня 2018 року до працівників центрів обслуговування платників Ніжинської ОДПІ звернулись для надання адміністративних послуг 21920 громадян.

Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – 10907.

Однією з необхідних послуг для платників податків безумовно є видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 5938.

Важливим моментом в діяльності платників податків є отримання довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України. Їх з початку поточного року  надано 291.

Протягом січня-серпня поточного року зареєстровано платників єдиного податку – 671, здійснено реєстрацію книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 739, також надано витягів з реєстру платникам єдиного податку – 868.

За вісім місяців 2018 року проведено реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій – 125, реєстрацію розрахункових книжок – 153, здійснено реєстрацію книг обліку розрахункових операцій – 1063.

Працівниками центрів обслуговування платників Ніжинської ОДПІ протягом січня-серпня 2018 року  видано 318 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями  та 263 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Вважаємо, що така взаємна співпраця платників податків з податковою службою сприятиме встановленню клімату довіри між державою і бізнесом та дасть плідні результати для економічного зростання та розвитку України.