Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року платниками Ніжинської ОДПІ сплачено понад 80 млн грн єдиного податку

13.09.2018 -

Ніжинська ОДПІ повідомляє, що протягом січня-серпня 2018 року до місцевих бюджетів платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Бобровицького, Борзнянського, Козелецького та Носівського районів було сплачено 81,2 млн. грн. єдиного податку.

Найбільшу сплату забезпечено фізичними особами – підприємцями, які за вісім місяців поточного року перерахували до місцевих бюджетів 47,6 млн. грн., що на 7,7 млн. грн. (або 19,2 відс.) більше ніж за відповідний період минулого року. Сільгоспвиробники забезпечили надходження у розмірі 27,3 млн. грн. єдиного податку, що на 7,4 млн. грн.. більше ніж за відповідний період минулого року, приріст склав 37,1 відс. З юридичних осіб забезпечено збір з початку року – 6,2 млн. грн.

Протягом  серпня 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 10,5 млн. грн. єдиного податку, в тому числі з фізичних осіб – 8,1 млн. грн. (приріст до серпня 2017 року – 2,2 млн. грн. або 36,7 відс.), з сільгоспвиробників – 1,4 млн. грн. та з юридичних осіб – майже 1 млн. грн.