Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року від платників Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів надійшло понад 670 млн. грн. податкових платежів

06.09.2018 -

 

 

 

 

 

«У січні-серпні поточного року платники Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів у сумі 671,6 млн грн. Із загальної суми до Державного бюджету спрямовано 264,5 млн грн, що на 25,2 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. До Місцевих бюджетів надійшло 407,1 млн грн», про це повідомив  в.о. начальника Менської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Віталій Шумський.

Надходження податку на доходи від фізичних осіб склали 316,5 млн грн, що на 67,6 млн грн більше, ніж за 8 місяців минулого року. Цьому посприяв комплекс заходів, направлених на підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах.

Суб’єкти господарювання Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 44,8  млн грн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 7,2 млн грн. ».