Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підприємці – спрощенці Прилуччини спрямували до місцевих бюджетів понад 28 мільйонів гривень єдиного податку

15.06.2018

За підсумками січня-травня 2018 року на Прилуччині до бюджетів громад надійшло 28,8 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, завдяки суб’єктам господарювання, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, місцеві громади Прилуччини отримали на 7,3 млн. гривень більше цього платежу проти 2017 року.

Позитив у динаміці сплати єдиного податку – визначальна тенденція з початку року. Це означає, що більшість суб’єктів малого підприємництва та аграріїв, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сумлінно виконують конституційний обов’язок щодо сплати податків, - констатують в Прилуцькій ОДПІ.

«Важливо, що зростання сплати єдиного податку характеризує ситуацію зі сплатою податків серед підприємців - фізичних осіб та спрощенців-юридичних осіб. Зокрема, підприємці - фізичні особи перерахували з початку року понад 17 мільйонів гривень єдиного податку, що на 3,6 млн. гривень більше проти минулого року, юридичні особи спрощеної системи оподаткування – 2,5 мільйона гривень, або на 278,2 тисяч більше аналогічних показників минулого року. Сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи спрямували до місцевих бюджетів 9,2 мільйона гривень єдиного податку, або на 3,5 млн. гривень більше минулорічних показників», - розповів заступник голови комісії з реорганізації Прилуцької ОДПІ Євгеній Головенець.

 Як підкреслив посадовець, одним із визначальних чинників ефективного наповнення бюджетів громад залишається належна увага органів місцевого самоврядування до питання реєстрації підприємницької діяльності. Лише держреєстрація підприємництва гарантує своєчасне надходження коштів до бюджету.

Використовуючи інфраструктуру громади, підприємці повинні робити свій внесок у розвиток території, ресурси та можливості якої - в основі їх комерційного успіху, - наголошують в Прилуцькій ОДПІ.