Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Прилуцькою ОДПІ надано понад 14 тисяч адміністративних послуг

08.06.2018

З початку 2018 року зафіксовано понад 17 тис. звернень представників бізнесу та громадян до Прилуцької ОДПІ та її відділень за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, з них у трані п.р. – майже 2 тис. звернень. У травні 2018 року органами фіскальної служби ОДПІ надано понад 1 тисячу адміністративних послуг.

Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків залишається найбільш популярною адміністративною послугою, що надає прилуцька ОДПІ. З початку року громадяни отримали  4689 таких карток.

Також, запитуваними з боку суб`єктів господарювання адміністративна послуга надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 515, реєстрації платника єдиного податку – 318, реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 422, реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 548,  видано  та/або переоформлено 549 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та видано та/або переоформлено 441 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області.