Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Тенденції надходжень податків до бюджетів

07.06.2018

Платниками податків зареєстрованими в Чернігівській ОДПІ до загального фонду держбюджету на протязі п’яти місяців поточного року сплачено більше 693 млн грн, що перевищує відповідний минулорічний показник на 49 %. Найбільшу питому вагу в надходженнях мають ПДВ -  44 %, ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) - 26 %, та військовий збір – більше 8 %.

Платниками міста Чернігова до загального фонду держбюджету сплачено в поточному році 543 млн грн проти відповідного показника минулого року 371 млн грн. Наповнення міського бюджету становить 640 млн грн, що збільшилось на 100 млн до минулорічного рівня - 540 млн гривень.

До бюджетів Гончарівської ОТГ, М.-Коцюбинської ОТГ, Іванівської ОТГ, утворених на території Чернігівського району, в указаному періоді 2018 року надійшло податкових платежів відповідно:  біля 16 млн грн,  більше 15 млн грн, більше 4 млн грн.   Найбільші суми в надходженнях становить податок на доходи фізичних осіб, і в розрізі ОТГ складає відповідно: 14,7 млн грн, 10,3 млн грн, 1,9 млн грн.   Податок на нерухоме майно поповнив дохідні частини бюджетів у вказаних ОТГ  відповідно на: 44 тис грн, 59 тис грн, 184 тис грн.